بازرگانی آرادچوب

هشت نکته در مورد کاغذ دیواری

هر کدام از ما قطعا لباس های مختلفی داریم و بنا به فراخور حالمان آن ها را عوض می کنیم، اجزای خانه نیز به همین شکل هستند و گاها ممکن است چندین و چند تن پوش داشته باشند، مثلا همین دیوارهای گاهی رنگ به تن می کنند، گاهی دیوارپوش های چرمی و گچی و گاهی هم کاغذ دیواری. هر کدام از این تن پوش ها زیبایی خاص خودش را دارد و در جای خودش می تواند بهترین جلوه و زیبایی را از خود به جای بگذارد. اما ما امروز در آرادچوب قصد داریم به بررسی پتانسیل های کاغذ دیواری بپردازیم و ببینم که این تن پوش های زیبا چگونه می توانند بر طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مان تاثیر گذار باشند، البته نا گفته نماند که در ابن راه از تجربیات و ایده های گروه کاغذ دیواری و لمینیت ابو دیزاین نیز بهره مند خواهیم شد. پس با آرادچوب تا انتهای این مطلب جذاب همراه باشید.

هشت نکته در مورد کاغذ دیواری
 1. کاغذ دیواری، تابلو هنری بر روی دیوار

  نباید کاغذ دیواری ها را دست کم گرفت، آن ها قابلیت این را دارند که در هر جایی متفاوت ظاهر شوند، شما ممکن است که کاغذ دیواری انتخاب کنید، اما بعد از نصب یک تابلو هنری زیبا تحویل بگیرید، البته بماند که اجرا شدن این نکته رابطه مستقیمی با طرح و نقش کاغذ دیواری انتخابی شما دارد.

 2. کاغذ دیواری دستیاران خوش ذوق برای طراحی دکوراسیون داخلی

  گاها از کاغذ دیواری ها می توان به عنوان دستیاران طراحی دکوراسیون داخلی یاد کرد. آن ها می توانند با حضور پر طرح و نقش خود دکوراسیون داخلی خانه های بی روح و کسل کننده را شور و شوقی دوباره ببخشند. فرض کنید دیوارهای راهرو به جای کاغذ دیواری زیبا با طرحی جالب و چشم نواز فقط یک رنگ داشت، مطمئنا حس و حال این راهرو بسیار دوست داشتنی تر است.

 3. ترکیب کاغذ دیواری ها و گچ بری ها

  اگر در دکوراسیون داخلی خانه شما گچ بری هایی وجود دارد که نمی دانید با آن ها باید چی کار کنید، بهتر است از کاغذ دیواری ها کمک بخواهید، کاغذ دیوار ها ان قدر انعطاف پذیر هستند که می توانند مطابق با خواسته شما تغییر کنند و در قالب مورد نظر شما بنشینند، پس اصلا شک نکنید که نجات دهنده این گچ بری ها فقط کاغذ دیواری ها هستند. درست است که می شود آن ها را رنگ هم کرد، اما بافت و طرح کاغذ دیواری ها مخصوصا کاغذ دیواری ها مدرن چیزی است که به راحتی نمی توان از آن گذشت.

 4. شخصیت های متفاوت کاغذ دیواری ها

  کاغذ دیواری ها می توانند در هر فضایی شخصی متفاوت داشته باشند، منظورمان این است که شخصیت کاغذ دیواری ها در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن با دکوراسیون اتاق کودک بسیار متفاوت است.

 5. کاغذ دیواری ها و سبک های دکوراسیونی

  کاغذ دیواری ها آن قدر قدرتمند هستند که می توانند به سادگی سبک های دکوراسیونی مورد علاقه شما را به خانه بیاورند. اگر به سبک دکوراسیونی مدرن علاقه دارید باید به سراغ کالیته های مدرن بروید و اگر به سبک دکوراسیونی کلاسیک علاقه دارید باید کالیته های کلاسیک را بررسی کنید. اصلا هم نگران نباشید، چرا که به قدری کاغذ دیواری ها دارای طرح و نقش های مختلف هستند که قطعا در موقع انتخاب دچار سردرگمی خواهید شد.

 6. کاغذ دیواری ها و ترکیب رنگ های مورد علاقه تان

  اگر به یک ترکیب رنگی خاص علاقه دارید ولی برای تان این امکان وجود ندارد که این رنگ ها را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید، می توانید از کاغذ دیواری ها کمک بگیرید، می توانید یکی از دیوارهای خانه تان را با این کاغذ دیواری ها بپوشانید و هر وقت که به آن نگاه می اندازید لبخند بزنید.

 7. کاغذ دیواری و تغییر دکوراسیون بی دردسر

  قطعا کاغذ دیواری ها به نسبت رنگ ها دردسر کمتری دارند، اگر دیوارهای خانه برای تان تکراری و خسته کننده شده است می توانید با کاغذ دیواری ها روی آن ها تحول ایجاد کنید. برتری کاغذ دیواری به رنگ این است که دردسر کمتری دارد و مقرون به صرفه تر است، در ضمن تنوع طرح و نقش های کاغذ دیواری ها نیز برتر دیگر آن ها به نسبت رنگ ها به حساب می آید.

 8. ست کردن کاغذ دیواری ها و مبلمان های منزل

  البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که همین جوری نمی توانید کاغذ دیواری ها را انتخاب کنید. اگر قبل از خرید کاغذ دیواری مبلمان های تان را تهیه کرده اید باید در انتخاب کاغذ دیواری حسابی دقت کنید، چرا که این عناصر باید با هم ست باشند وگرنه ممکن است دکوراسیون داخلی خانه تان تبدیل به شهر فرنگ شود که در آن هر چیزی ساز خودش را می زند.

اگر مایل به خریدن کاغذ دیواری های شیک و متفاوت هستید می توانید سری به محصولات بازرگانی آرادچوب بزنید، مطمئن باشید که دست خالی بر نمی گردید. در بین محصولات این بازرگانی برای هر سلیقه و دکوراسیونی می توان نمونه های خوبی پیدا کرد.

انتخاب کاغذ دیواریدیوارپوشکاغذ دیواری

تاریخ انتشار : 13 فوریه 2018
نویسنده : مهدی قادری
منبع : چیدانه
81 بازدید
افزودن دیدگاه

مقالات مرتبط