بازرگانی آرادچوب

چگونه رنگ پارکت لمینیت را انتخاب کنیم؟

خیلی از شما از کوچکی منزل خود رنج می برید و دوست دارید کاری کنید که این فضا بزرگتر به نظر برسد این خواسته ی شما غیر ممکن نیست بلکه با انتخاب کف پوش مناسب می توانید خانه ی خود را کوچک تر یا بزرگتر از آنچه که هست نشان دهید، رنگ پارکتی که انتخاب می‌کنید مطمئنا روی فضای داخلی تاثیرگذار است. برای اینکه با اصول انتخاب رنگ پارکت بیشتر آشنا شوید، این مقاله آرادچوب را مطالعه کنید.

چگونه رنگ پارکت لمینیت را انتخاب کنیم؟

با آگاهی از این که رنگ، نور و فضا به هم وابسته‌اند، انتخاب سخت‌تر می‌شود. رنگ سقف و دیوارها تاثیر قابل توجهی روی احساس شما از محیط می‌گذارد. رنگ انتخابی می‌تواند یک اتاق را بزرگ‌تر، کوچک‌تر، پهن‌تر، باریک‌تر، عمیق‌تر، بلندتر، روشن‌تر و یا گرم‌تر نشان دهد.
یک اتاق با پارکت و دیوارهای روشن خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. اما اگر فقط از رنگ‌های روشن استفاده شود، خانه سرد و بی‌روح خواهد شد. اگر دیوارهای اتاق تاریک اما پارکت و سقف روشن باشد، تاثیر خطوط افقی بیش‌تر می‌شود. به عبارت دیگر به خطوط افقی بیش‌تر توجه می‌شود. در صورتی که پارکت و سقف روشن و کل دیوارها تیره باشند، اتاق باریک‌تر و بلندتر به نظر می‌رسد.
پارکت تیره با دیوارها و سقف روشن، اتاق را پهن‌تر نشان می‌دهد. یک اتاق با پارکت و سقف تیره و دیوارهای روشن، پهن‌تر و پایین‌تر به نظر می‌رسد. اگر سقف روشن اما دیوارها و پارکت تیره باشند، حس بودن در زیرزمین در فرد ایجاد می‌شود. چون نور فقط از بالا خواهد بود.

انتخاب کفپوشپارکتپارکت لمینیتکفپوش

تاریخ انتشار : 03 مارس 2018
نویسنده : مهدی قادری
منبع : بازرگانی آرادچوب
95 بازدید
افزودن دیدگاه

مقالات مرتبط