بازرگانی آرادچوب

چگونه از کاشی های زشت کف خلاص شویم؟

با جابجایی که اخیرا به خانه جدیدمان داشتیم همه چیز رنگ و بوی جدیدی گرفته است. تنها نکته منفی که حس می کنم در فضای داخلی خانه وجود دارد، کف خانه است. آیا روش ارزان قیمتی وجود دارد که بتوان کفپوش خانه را تغییر داد؟

چگونه از کاشی های زشت کف خلاص شویم؟

با پیشرفت علم و دانش در همه زمینه ها و رفتن زندگی به سمت راحتی باید بگوییم که برای هر سوال و شرایط مختلفی راهکاری وجود دارد. به دلیل اینکه نصب لمینیت و پارکت برای خانه هزینه نسبتا بالایی دارد، می توانید از راهکارهای دیگری استفاده کنید. کفپوش پی وی سی به عنوان کفپوش ارزان می تواند برای شرایط مشابه ایده آل باشد. کفپوش PVC به شکل تایل یا رولی قابل فروش است و می توانید بر حسب نیاز خود آنها را تهیه کنید. این کفپوش که از جنس پلاستیک فشرده است، قابل شستشو است و هزینه نصب و خرید کمتری دارد. برای نصب کفپوش پی وی سی از چسب های مخصوص یا چسب های تجاری استفاده کنید تا به راحتی جدا نشوند. این نوع از کفپوش بر روی هر نوع سطحی قابل نصب است ولی باید کاملا صاف و مسطح باشد تا پستی و بلندی بوجود نیاورد.
کفپوش PVC پلیژن با محصولات متنوع کفپوش پی وی سی بهترین انتخاب برای طراحی داخلی خانه شماست. شما هم می توانید سوالات خود را در قسمت افزودن دیدگاه در همین صفحه مطرح کنید.

انتخاب کفپوشپوشش کفتزیین کفکفپوش

تاریخ انتشار : 03 مه 2018
نویسنده : مهدی قادری
منبع : چیدانه
75 بازدید
افزودن دیدگاه

مقالات مرتبط