بازرگانی آرادچوب

لمینت، این زمین با زمین های دیگه فرق می کنه!

کفپوش لمینت امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از آنجایی که این کفپوش مقرون به صرفه است خواستاران آن زیاد می شوند. نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که با افزایش کیفیت و گزینه های طراحی این نوع کفپوش، صاحبان منازل به دنبال نمونه هایی هستند که در کنار برخورداری از هزینه ای مقرون به صرفه و مناسب بتواند با سبک دکوراسیونی آن منزل نیز سازگار باشد.

لمینت، این زمین با زمین های دیگه فرق می کنه!

اگر بخواهیم به شکل کلی تری کفپوش لمینت را معرفی کنیم باید بگوییم که لمینیت (laminate) که اصطلاحا به آن لمینت و یا پارکت لمینیت نیز می گویند از جنس HDF، الیاف چوب فشرده (Hard Density Fiberboard) است و مانند پارکت مستقیما از خود چوب درختان ساخته نمی شود. در این مطلب همراه ما باشید تا در رابطه با مزایای کفپوش لمینتی بیشتر صحبت کنیم.
تنوع در کفپوش لمینت
کفپوش لمینت در سبک های متنوعی در بازار قابل دسترس افراد قرار می گیرد. شما می توانید آن را در شمایل انواع چوب و… مشاهده نمایید. ناگفته نماند طیف وسیع کفپوش لمینتی در باف و میزان شفافیت و براقیت نیز صدق می کند.
طول عمر کفپوش لمینت
کفپوش لمینت در برابر آب و وزن بالایی که ممکن است بر روی آن قرار بگیرد مقاوم خواهد بود؛ به همین دلیل است که برای مدت طولانی می توانید از این نوع کفپوش ها بهره بگیرید. بهتر است برای کسب اطلاعاتی جامع تر از متخصصین این امر نیز راهنمایی بگیرید.
هزینه کفپوش لمینیتی
هزینه کفپوش لمینیتی بسیار ارزان تر از چوب واقعی خواهد بود، البته ناگفته نماند که انواع کفپوش لمینت موجود در بازار به دنبال خود طیف قیمت های متفاوتی را به دنبال خواهد داشت.
نصب کفپوش لمینیتی
در رابطه با نصب این نوع کفپوش ها می توانیم به شما این را بگوییم که بهتر است کار را به کاردان خود بسپارید و برای نصب آن به سراغ متخصصینی مجرب و کاربلد بروید.
اگر شما هم به فکر اجرای کفپوش لمینت هستید می توانید با بازرگانی آرادچوب ارتباط بگیرید و با خیال راحت کار خود را به آنان بسپارید!

انتخاب کفپوشپوشش کفتزیین کفکفپوش

تاریخ انتشار : 09 مه 2018
نویسنده : مهدی قادری
منبع : Home Advisor
53 بازدید
افزودن دیدگاه

مقالات مرتبط