بازرگانی آرادچوب

کاغذ دیواری سقفی، ارزان ترین ایده برای دیوار پنجم

بی شک یکی از تاثیر گذارترین المان ها در فضای داخلی سقف ها، به خصوص طرح و رنگ شان در فضا می باشد که به سادگی می توانند تاثیر شگرفی در ابعاد فضا و جلوه دکوراسیون داخلی شما داشته باشند. رنگ آمیزی و گچبری سقف ها یکی از متداول ترین روش ها از گذشته برای طراحی سقف ها هستند، اما امروز می خواهیم شما را با روش دیگری برای طراحی دیوار پنجم خانه شما یعنی سقف ها به نام کاغذ سقفی در دکوراسیون آشنا کنیم، این روش مقرون به صرفه به سادگی می تواند جلوه دکوراسیون داخلی شما را دو چندان کنید، پس با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری سقفی، ارزان ترین ایده برای دیوار پنجم

کاغذ سقفی چیست؟
کاغذ سقفی در واقع همان کاغذ دیواری با جنس ضخیم تر است که نوع مرغوب آن روی سقف ایجاد می شود این نوع کاغذ ها معمولا بدون بو است و عایق گرما، صدا و رطوبت است. کاغذ دیواری سقفی جایگزین بسیار خوبی برای رنگ سقف خانه و گچبری های غالبا پر هزینه در فضای داخلی خانه است. یکی از پرطرفدارترین مدل کاغذ دیواری سقفی برای فضاهایی مانند نشیمن کاغذ سقفی به رنگ سفید گچی با طرح و نقش های برجسته است که جایگزین مناسبی برای گچبری های پر زحمت است.
فضاهای مناسب اجرای کاغذ سقفی
اگر سقف خانه شما دارای قسمتی پیش‌آمده یا هر نوع جزئیات معمارانه است، می‌توانید بر اساس رنگ دیوارها این قسمت از سقف را کاغذ دیواری کنید، به طور کلی کاغذ دیواری سقفی را می توانید با توجه به ابعاد فضای داخلی تان در هر فضایی مورد استفاده قرار دهید.
کاغذ دیواری سقف اتاق کودک
یکی از پر طرفدارترین فضاها برای اجرای کاغذ سقفی در دکوراسیون منزل اتاق کودک است، در انتخاب طرح و مدل کاغذ دیواری سقفی برای اتاق کودک و یا فضاهای دیگر توجه داشته باشید که حتما طرح و رنگ انتخابی شما با سایر المان های موجود در فضا هماهنگی داشته باشند، انتخاب ترکیب رنگ هماهنگ با فضای داخلی تان می تواند سقف شما را تبدیل به نقطه کانونی فضای دکوراسیون شما کند.
طرح مناسب کاغذ دیواری برای سقف
برای انتخاب مدل کاغذ دیواری سقفی بهتر است از ابتدا به ابعاد فضای داخلی تان توجه کنید اگر فضای شما کوچک با سقف کوتاه است بهتر است از طرح های ساده با رنگ ملایم و خطوط افقی برای بزرگ تر نشان دادن فضای داخلی تان استفاده کنید و اگر فضای نسبتا بزرگ با سقف بلند در اختیار دارید می توانید از مدل کاغذ دیواری سقفی با طرح های نسبتا شلوغ و رنگ های قوی تر متناسب با فضای داخلی تان استفاده کنید.
روش نصب کاغذ سقفی
به طور کلی نصب کاغذ دیواری سقفی همانند اجرا کاغذ دیواری معمولی و به مراتب ساده تر از رنگ کردن سقف است، چراکه به سرعت و بدون جابجایی لوازم فضای داخلی انجام می شود و دردسرهای رنگ آمیزی را ندارد.

انتخاب کاغذ دیواریتزیین دیواردیوارپوشکاغذ دیواری

تاریخ انتشار : 11 مه 2018
نویسنده : مهدی قادری
منبع : چیدانه
99 بازدید
افزودن دیدگاه

مقالات مرتبط